Zróbmy zdjęcia!



Tu nie chodzi o samą sesję, tu chodzi o CIEBIE. Zapomnij o pozowaniu. Po prostu chodźmy na spacer a ja wezmę ze sobą aparat. Lubię rozmawiać, a jeszcze bardziej lubię słuchać. Sesje ze mną są po prostu na luzie. Porozmawiajmy a ja będę robić zdjęcia.

Jak działam?

01.


Kontakt


Napisz do mnie. Ustalimy co Cię interesuje i jak sobie to wszystko wyobrażasz.

02.


Umówienie daty


Kiedy już wszystko ustalimy pora wybrać datę i godzinę. To jest też moment kiedy przesyłam dla Ciebie umowę, a tam wszystko w punktach będzie wyszczególnione.

03.


Czas na zdjęcia!


Co tu dużo mówić. Spotykamy się w wyznaczonym miejscu i fotografujemy <3

04.


Otrzymanie zdjęć


W przeciągu 3-4 tygodni dostajesz ode mnie link do pobrania Twoich zdjęć.

Ceny sesji zaczynają się od 650 zł

FAQ

To moja pierwsza sesja, co muszę wiedzieć?

Przede wszystkim to, że sesja to nie sztywne pozowanie od linijki. Bądź sobą a ja uchwycę Ciebie.

Jak się ubrać?

Przede wszystkim wygodnie. W zależności od sesji stroje będą się różnić, ale najważniejsze abyś się czuł/-a swobodnie.

Ile zdjęć dostanę?

W standardowym zakresie sesji jest minimum 15 ujęć po retuszu. Dlaczego minimum? Bo jeśli jest więcej dobrych zdjęć to również je otrzymasz.

Czy pracujesz poza Warszawą?

Oczywiście! Pracuję na terenie całego kraju, ale również nie ma problemu żebym z Wami pojechała poza granice Polski.

Czy fotografujesz pary lub sesje rodzinne?

Oczywiście. Fotografuję wszystkich :)

Masz pytanie?

Pisz śmiało, z chęcią na nie odpowiem.