Mam na imię Kasia. Fotografuję Świat i ludzi.

Kochani!
Można powiedzieć, że fotografia wybrała mnie sama. Nie zacznę mojej historii od stwierdzenia, że od małego bawiłam się aparatem marki Zenit znalezionym w piwnicy u dziadków, bo większość z nas to robiło i ja również. Swoją pierwszą lustrzankę kupiłam, aby tworzyć fotorelacje z turniejów historycznych, bo jestem rekonstruktorem.
Po jakimś czasie znajomi zaczęli mnie namawiać do podzielenia się moimi fotorelacjami na fanpage'u i tak się zaczęło. Fotografując pokazuję jak widzę świat i Was.

01.


Fakt o mnie#1


Urodziłam się w Warszawie, ale całe życie uciekałam na wieś, więc plenery i fotografia ze zwierzętami są mi bardzo bliskie.

02.


Fakt o mnie#2


Lubię tworzyć dlatego do wielu sesji artystycznych akcesoria tworzę sama.

03.


fakt o mnie#3


Jestem rekonstruktorem więc co roku możecie mnie spotkać na Grunwaldzie, oczywiście w asyście aparatów.

04.


Fakt o mnie#4


Lubię ludzi, więc co za tym idzie, fotografowanie i słuchanie Waszych historii sprawia mi ogromną radość.

Polecenia od klientów

Kasia wykonała dla naszej pracowni renowacji mebli świetną sesję produktową, oraz sesję wizerunkową. Kontakt od samego początku na 5, pełne zaangażowanie podczas pracy i fenomenalny efekt końcowy. Polecam wszystkim! ♥️

— 
Klaudia Pielużek