Mam na imię Kasia. Fotografuję Świat i ludzi.
Kochani!
Można powiedzieć, że fotografia wybrała mnie sama. Nie zacznę mojej historii od stwierdzenia, że od małego bawiłam się aparatem marki Zenit znalezionym w piwnicy u dziadków, bo większość z nas to robiło i ja również. Swoją pierwszą lustrzankę kupiłam, aby tworzyć fotorelacje z turniejów historycznych, bo jestem rekonstruktorem.
Po jakimś czasie znajomi zaczęli mnie namawiać do podzielenia się moimi fotorelacjami na fanpage'u i tak się zaczęło. Fotografując pokazuję jak widzę świat i Was.
01.
Fakt o mnie#1
Urodziłam się w Warszawie, ale całe życie uciekałam na wieś, więc plenery i fotografia ze zwierzętami są mi bardzo bliskie.
02.
Fakt o mnie#2
Lubię tworzyć dlatego do wielu sesji artystycznych akcesoria tworzę sama.
03.
fakt o mnie#3
Jestem rekonstruktorem więc co roku możecie mnie spotkać na Grunwaldzie, oczywiście w asyście aparatów.
04.
Fakt o mnie#4
Lubię ludzi, więc co za tym idzie, fotografowanie i słuchanie Waszych historii sprawia mi ogromną radość.



